Прес-центр10 червня 2019, 15:06

Затверджено перелік переможців обласного конкурсу проектів місцевого розвитку

Розпорядженням голови облдержадміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 07.06.2019 № 492 затверджено Перелік переможців обласного конкурсу проектів місцевого розвитку, відповідно до якого переміг 61 проект з обсягом фінансування з обласного бюджету на суму 5 956 743  гривень.

«Цьогоріч серед переможців представлені майже всі райони та міста обласного значення Луганщини. Більшість із понад 60 проектів спрямовані на вирішення нагальних проблем у сферах культури, освіти, медицини та благоустрою населених пунктів», - зауважив заступник голови облдержадміністрації Геннадій Іваненко.

 Це забезпечення вуличним освітленням, закупівлею обладнання, меблів, спортивного інвентарю та реконструкцію і ремонт будівель тощо.

Лідерами по кількості проектів-переможців стали громади Троїцького (15 проектів), Біловодського (8 проектів) та Станично-Луганського (9 проектів) районів. Не менш активними були громади Кремінського та Сватівського районів, на території яких буде реалізовано 10 проектів.

Наразі здійснюється документальне оформлення договорів з переможцями конкурсу на фінансування проектів з обласного бюджету.