Прес-центр13 березня 2019, 12:03

Землевпорядною службою Луганщини видано більше 31 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

Станом на березень Головним управлінням Держгеокадастру у Луганській області фізичним та юридичним особам видано 31079 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Із цієї кількості 7955 витягів надано заявникам, які звернулися через Центри надання адміністративних послуг, і 23124 – через Публічну кадастрову карту у режимі онлайн.

Найбільше витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки видано у Білокуракинському, Сватівському, Кремінському та Троїцькому районах.

Зазначимо, що нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.