Прес-центр5 травня 2022, 07:05

Знайдені тіла ще п’ятьох луганчан, загиблих від російського вторгнення, – Сергій Гайдай

Сім потужних артилерійських обстрілів росіяни спрямували на Сєвєродонецьк, ще сім – на Попаснянську та Гірську громади, чотири на Лисичанськ.

Усе це тільки за 4 травня, – резюмує начальник обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

«24 руйнівні атаки завдав ворог по мирних помешканнях жителів області. Наразі знайдені та ідентифіковані тіла п’ятьох загиблих. Двоє з низ – чоловіки з Новоіванівки, які потрапили від російський обстріл ввечері 3 травня. Вже вранці загинули чоловік з Тошківки та жінка з Воєводівки, вдень – чоловік з Попасної, – поінформував він. – Це не остаточні дані, тому що в Попасній і Гірській громаді будинки палають один за одним. Так, лише в Гірському знищено або пошкоджено не менше восьми будинків, три – у Комишувасі, чотири – в Сєвєродонецьку, чотири – в Лисичанську та щонайменше чотири в Новодружеську».

Також у Сєвєродонецьку в межах міста зайнялася хвойна підстилка.

На території Луганської та Донецької областей за минулу добу відбито одинадцять атак ворога, знищено п’ять танків, сім одиниць бойової броньованої техніки та п’ять одиниць автомобільної техніки ворога.

Підрозділи ПВО збили два ворожі літаки Су-30 та два безпілотні літальні апарати типу «Орлан-10» і «ZALA-421».

Втім, підрозділи противника намагаються вести наступальні дії на Сєвєродонецькому та Попаснянському напрямках, успіху не мають.