Публікації

30 жовтня 2017, 17:09

45-летний Юрий Гарбуз из той редкой породы политиков, которые не любят работать, будучи винтиком в мощной политической команде. Такой себе иноходец, который, чуть более года пробыв депутатом Верховной Рады, решил для себя, что здесь он понапрасну теряет время, и с радостью вернулся работать на родную Луганщину – главой областной военно-гражданской администрации.

25 жовтня 2017, 15:54

Уже три года Луганская облгосадминистрация (ОГА) находится в Северодонецке, в здании одного из вузов. На первом этаже — студенты. О том, что тут же находится кабинет главы ОГА, говорит только турникет с военизированной охраной.

3 квітня 2017, 09:12

Про те, чому для Путіна він ворог, а в Росії, Білорусі та Казахстані - персона нон ґрата. Про школярів Луганщини, які боялися їхати на Західну Україну, але таки поїхали і знайшли там друзів. Про "зшивання" земель, шкоду блокади, і яким чином він хоче зайти на окуповану територію з українським прапором. Непроста розмова про долю Донбасу і його мешканців.

***

3 квітня 2017, 09:00

Юрій Гарбуз заступив на посаду голови Луганської ВЦА у квітні минулого року, замінивши колишнього волонтера Григорія Туку. Розрізана майже навпіл Луганщина, від якої окупант відсік більшість шахт і промислових підприємств, порівняно із Донеччиною завжди виглядала бідніше. А точніше — більш полишеною.

24 березня 2017, 09:27

Органи державної безпеки є обов’язковим атрибутом будь-якої суверенної держави. Незалежна Україна створила свою спецслужбу в 1992 році. Відтоді історія Служби безпеки стала невід’ємною часткою історії України. Цього року СБУ відзначає своє 25-річчя.

11 лютого 2017, 20:27

Єдиний спосіб повернути окуповану частину Донбасу під контроль України - політико-дипломатичний.

Про це в інтерв'ю "Обозревателю" заявив керівник Луганської військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз.