Архів новин

08 февраля 2016

Проведено засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

4 лютого 2016 року в облдержадміністрації відбулося засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ольги Лішик.

 

На засіданні розглядалися питання виконання протокольних доручень за підсумками попереднього засідання комісії та стан погашення заборгованості за період з 24 грудня 2015 року по 4 лютого 2016 року. Так, станом на 4 лютого 2016 року заборгованість на підконтрольній частині області складає 46,5 млн грн на 60 підприємствах, в тому числі на 38 економічно активних підприємствах – 35,7 млн грн, з них:

 

1. Державне підприємство «Науково-дослідний інститут техніки безпеки хімічних виробництв» – 87,5 тис. грн;

 

2. Комунальна форма власності – 1639,8 тис. грн на 9 підприємствах. Найбільшу заборгованість мають:

 

- Комунальне підприємство «Услуга» м.Золоте (394,2 тис. грн, Попаснянський район);

 

- Комунальне підприємство «Лисичанське тролейбусне управління»
(348,1 тис. грн, м. Лисичанськ);

Тука: «Реформу правоохоронної системи треба було починати із знешкодження «суддівської мафії»

Про це керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука заявив під час спілкування з журналістами в рамках зустрічі з народними депутатами членами міжфракційного об’єднання «ЄвроОптимісти» у Сєвєродонецьку.

Тука: «На сьогодні бандформування відчувають суттєву нестачу бажаючих воювати з території так званих «ЛНР» та «ДНР»

Про це повідомив очільник області Георгій Тука під час спілкування з медіа в рамках зустрічі з народними депутатами - членами міжфракційного об’єднання «ЄвроОптимісти» у Сєвєродонецьку. 

Луганську область відвідала група народних депутатів - членів міжфракційного об’єднання «ЄвроОптимісти»

Сьогодні, 8 лютого, Луганську область відвідала група народних депутатів України – членів міжфракційного об’єднання «ЄвроОптимісти»

Проведено перший семінар робочої групи щодо створення обласної програми підтримки переселенців

У грудні 2015 року Кабінет Міністрів України затвердив Комплексну державну програму щодо підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в інші регіони України, на період до 2017 року.

 

Із початку року на Луганщині розпочато роботу щодо створення відповідної обласної програми підтримки переселенців. Допомогти в зазначеній роботі обласній військово-цивільній адміністрації запропонували ПРООН у рамках реалізації проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні». 

У Києві буде проведений щорічний Всеукраїнський «Фестиваль писанок 2016»

Громадська організація «Столичні Ініціативи» повідомляє про проведення шостого щорічного Всеукраїнського «Фестивалю писанок 2016», який відбудеться у місті Києві з 23 квітня по 9травня 2016 року на Софійській, Михайлівській площах та Володимирському проїзді.