Архів новин

07 января 2023

З Різдвом Христовим!

«Різдвяне перемир‘я»?
Ні
Ми боремося за Мир.
Назавжди
Тимчасово нас не влаштовує.
Цінуйте миті з Вашими рідними, сподіваюся, що зараз у святий вечір Ви маєте таку можливість …якщо ні, то знайте, що наші захисники роблять все, аби Ви знову були разом…
З Різдвом Христовим!
Христос рождається! Славімо Його!
Слава нашим захисникам!
*На фото - легені Луганщини - Кремінський ліс
Молимося, щоб скоро задихали вільно…

Начальник Луганської ОВА

Сергій Гайдай
 

По вівторках та четвергах у Дніпрі можна отримати консультації від Служби зайнятості

На базі Кремінського координаційного центру допомоги ВПО у Луганській області в м. Дніпро щовівторка та щочетверга прийом громадян здійснює спеціаліст Луганського обласного центру зайнятості.

У фахівця можна отримати безкоштовні консультації з питань працевлаштування, профорієнтації, змін у законодавстві з питань зайнятості тощо.

Попередньо записуватися не потрібно.

У січні пенсіонерам Луганщини вже перераховано понад 430 мільйонів гривень

6 січня Пенсійним фондом України продовжено фінансування пенсій поточного місяця.

Жителям Луганської області на пенсійні виплати вже спрямовано 432,69 млн гривень, що становить 100% до потреби.

Виплату буде проведено у визначену кожному пенсіонеру дату у встановленому порядку.
 

На психологічні тренінги запрошуються переселенці з Луганщини в Києві

На базі координаційного центру допомоги ВПО з Луганської області у м. Київ відбудуться психологічні тренінги.

Що необхідно пам’ятати про правила перетину державного кордону та що можна ввозити в Україну через «зелений» і «червоний» митні коридори

Через «зелений» коридор:
1. Особисті речі.
2. Товари, загальна вартість яких не перевищує 500 євро, а вага – 50 кг.
3. Харчові продукти для власного споживання на суму, що не перевищує 200 євро.
4. Без декларування можна ввозити готівкову валюту України або іноземну валюту у сумі, яка не перевищує 10 тис. євро. Сума більша від зазначеної підлягає декларуванню.
5. Лікарські засоби в кількості, що не перевищує 5 упаковок кожного найменування на одну особу, які не містять наркотичних чи психотропних речовин.

Випадки, в яких рішення про призначення житлових субсидії визначається на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства/фактичного місця проживання особи та/або документів, що підтверджують непроживання особи за адресою домогоспода

Умови обов’язкового подання актів обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства/фактичного місця проживання особи та/або документів, що підтверджують непроживання особи за адресою домогосподарства визначені п. 29 «Положення про призначення житлових субсидій», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»:

У гуманітарному штабі в Івано-Франківську щочетверга приймає лікар

У Координаційному центрі допомоги ВПО з Луганщини в Івано-Франківській області проводить прийом лікар сімейної медицини, терапевт Лисичанського ЦПМСД Марія Степанівна Пазиняк.

Крім огляду і медичних консультацій, лікар виписує препарати за програмою "Доступні ліки", видає направлення до вузькопрофільних спеціалістів тощо.

Лікарняні, декретні, допомогу потерпілим на виробництві відтепер виплачує Пенсійний фонд України

Із 1 січня організаційна модель соціального страхування зазнала змін. Відтепер уповноваженим органом в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування є Пенсійний фонд України.

За програмою “Доступні ліки” пацієнти з хронічними захворюваннями можуть отримати ліки безоплатно або з незначною доплатою

Розповідаємо, як скористатися програмою.В умовах воєнного стану пацієнти можуть отримувати “доступні ліки” як за електронним, так і за паперовим рецептом. Національна служба здоров’я відшкодовує аптекам вартість ліків незалежно від форми рецепта.

Нагадуємо, що лікар, з яким у пацієнта підписана декларація, може виписати рецепт по телефону. Номер рецепта та код-підтвердження надійде пацієнту на телефон у вигляді СМС.
Як знайти аптеку, яка відпускає “доступні ліки”?