Архів новин

05 мая 2023

Робимо все, щоб світ чув Україну, розумів і допомагав нашій державі – звернення Президента Володимира Зеленського

Бажаю здоров’я, шановні українці!

Сьогодні ми зберегли темп і силу міжнародної роботи – увесь тиждень дає Україні потрібні результати.

Вранці, після повернення з Нідерландів, провів зустріч із міністром закордонних справ Бахрейну. Це, до речі, перший візит голови зовнішньополітичного відомства цієї країни за весь час наших дипломатичних відносин – із 1992 року. Тобто це ще один аргумент, що світ не лише вірить в Україну, а й бачить, як зміцнюється наша держава.

Дзюдоїст з Луганщини виборов перше місце на турнірі в Данії

У місті Фредерісія (Данія) розіграли «Кубок Ютландії» з дзюдо.

Його переможцем став наш спортсмен Нікіта Шевченко.

Підготував дзюдоїста Олександр Тарєльнік.

Вітаємо!
 

Уряд урегулював питання надання соціальних послуг з догляду та медичних послуг потерпілим на виробництві

Оприлюднено постанову Кабінету Міністрів України від 28.04.2023 № 438, якою затверджено Порядок організації надання деяких соціальних послуг з догляду та медичних послуг потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання.

Нормативно-правовий акт врегульовує порядок реалізації права громадян на належні їм соціальні послуги.

До Британії прямують ще чотири роботи учнів та викладачів Кремінської художньої школи

Для участі у новій експозиції благодійної виставки «Моя нескорена Україна», яка діє у межах проєкту «Діти і Мистецтво для України», благодійної програми «Kids and art for Ukraine», до Лондона відправили ще чотири роботи учнів та викладачів Кремінської художньої школи.

Це вже четвертий проєкт у рамках співпраці нашого художнього закладу з Міжнародною освітньо-культурною асоціацією.
 

Луганська обласна військова адміністрація задекларувала підтримку Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року

«Підтримуючи Стратегію, ми прагнемо зробити видимими щоденні проблеми мільйонів громадян та залучити місцеві ресурси до їх вирішення. Перед усіма, хто залишився і боронить нашу державу чи повернеться до неї, ми маємо обов’язок – забезпечити гідні умови для участі кожного та кожної у перемозі, відбудові та розвитку України без бар’єрів», - йдеться у Декларації, яку підписав очільник Луганщини Артем Лисогор.

Чотири золоті медалі – здобуток спортсменки з Луганщини Наталії Олійник на кубку світу з пауерліфтингу в Грузії

За підсумками виступів на кубку світу з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, що нещодавно завершилися в Тбілісі, спортсменка з міста Попасна Наталія Олійник виборола чотири золотих медалі.

А саме:

- в особистому заліку, категорія 86 кг + (встановила рекорд Європи - 143 кг);
- в командних змаганнях;
- в категорії «абсолют»;
- в категорії «мікс» (жінки та чоловіки).

Сєвєродонецький політехнічний фаховий коледж готується до вступної кампанії у Дніпрі (Відео)

Сєвєродонецький політехнічний фаховий коледж відновив роботу у Дніпрі та готується до вступної кампанії.

Студенти коледжу поки що навчаються онлайн.

Дізнайтеся, як вступити до навчального закладу переселенця, та які пільгові місця там передбачені.
 

Як українцям оформити допомогу при народженні дитини під час перебування за кордоном

Українці, у яких під час тимчасового перебування за кордоном народилася дитина, зможуть дистанційно подати документи на призначення допомоги при її народженні.

Для отримання коштів один із батьків має надіслати заяву на призначення допомоги та відповідні документи до органу соціального захисту в Україні за своїм зареєстрованим місцем проживання.

Докладно про те, як дистанційно подати документи й отримати допомогу при народженні дитини, описано в наведеній інфографіці.
 

Луганській «Зорі» – 100 років!

Саме 5 травня 1923 року є початком історії славетного луганського футбольного клубу, тоді ще «Металіста».

Команда з віддаленого регіону здивувала у 1972 році, коли стала чемпіоном країни – першим колективом, що не представляв одну зі столиць.

Важкі часи в «Зорі» настали у 90-ті. Але команда змогла повернутися із другого дивізіону до еліти. Почала дивувати в останнє десятиріччя.

Понад 300 ВПО за тиждень звернулися по допомогу до штабу Рубіжанської громади в Вінниці

За минулий тиждень спеціалістами гуманітарного штабу в м. Вінниця видано 309 продуктових наборів.

Пільгові категорії внутрішньо переміщених осіб отримали 44 гігієнічних набори та підгузки.

Жителів нашого регіону консультували представник Луганського обласного центру зайнятості та юрист благодійного фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез».

Гуманітарний штаб Рубіжанської міської військової адміністрації продовжує працювати за адресою: м. Вінниця, вул. Праведників світу (стара назва - вул. Максимовича), 43-Б.
 

Артем Лисогор про ситуацію на Луганщині – 5 травня, ранок (відео)

Артем Лисогор про ситуацію на Луганщині – 5 травня, ранок:

- ворог не припиняє обстрілювати наші населені пункти – продовжує ломитися на Білогорівку. Українські військові дають противнику гідну відсіч;

- кількість обстрілів з боку росіян збільшилася;

- вчителі на окупованих територіях примушують дітей брати участь у пропагандистських публічних заходах до 9 травня;

- окупанти заявили, що всі жителі ТОТ у віці 14 років зобов’язані отримати паспорт рф. В іншому випадку їх батьки сплатять штраф, а в подальшому їх можуть позбавити батьківських прав;

У Білогорівці наші військові тримають позиції, вартість проїзду між захопленими у 2022 році містами становить від тисячі рублів, у Станиці Луганській примусово паспортизують бюджетників

4 травня росіяни вкотре влаштували наступ на Білогорівку, однак змушені були повернутися на раніше зайняті позиції, – каже Артем Лисогор, очільник Луганщини.

«Наражаючись на наш вогонь у відповідь, ворог припиняє ці спроби. Протягом значного проміжку часу в нього на цій ділянці фронту немає ніякого успіху. Крім того, українські захисники майже щодня зменшують резерви техніки противника», – зауважив Артем Лисогор.

Втім, додав начальник Луганської обласної військової адміністрації, росіяни продовжують максимально використовувати всі засоби ураження та тероризувати з повітря.