Громадське обговорення проєкту розпорядження голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово цивільної адміністрації «Про внесення змін до Антикорупційної програми Луганської обласної державної адміністрації на 2021–2023 роки»

З метою вивчення та врахування думки громадськості запрошуємо прийняти участь у обговорені проєкту розпорядження голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово цивільної адміністрації «Про внесення змін до Антикорупційної програми Луганської обласної державної адміністрації на 2021–2023 роки», яке розроблено з метою утворення ефективної системи запобігання і протидії корупції в діяльності облдержадміністрації, подальшого впровадження механізмів прозорості, доброчесності, зниження корупційних ризиків, підвищення довіри громадян.

Громадське обговорення відбудеться 13 жовтня 2021 року о 13-00 у форматі онлайн-конференції на платформі ZOOM.

Просимо надсилати свої пропозиції та зауваження з позначкою «Пропозиції до Антикорупційної програми» на адресу електронної пошти vpzvk@loga.gov.ua у письмовому вигляді до 13:00 11.10.2021. Пропозиції мають бути надані у документах з текстовим вмістом (не скановане зображення) у форматах DOC(X).

Особа для зв’язку та отримання запрошення на онлайн-конференцію: Малиновський Станіслав Юрійович – начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції облдержадміністрації, тел. (0645) 700-705.

Результати проведення громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному вебсайті облдержадміністрації.

З проєктом розпорядження голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово цивільної адміністрації «Про внесення змін до Антикорупційної програми Луганської обласної державної адміністрації на 2021–2023 роки» можливо ознайомитись  за посиланням.