Виїзд осіб автотранспортом на непідконтрольну територію Луганської області

УВАГА!!!

Виїзд на тимчасово окуповану територію, а також переміщення вантажів (товарів) здійснюється у складі колон через визначений блокпост: с. Кам’янське.
 
Формування колон для виїзду здійснюється на майданчику за адресою:  вул. Оріхівське шосе, 36, м. Запоріжжя (далі – Пункт пропуску) щоденно з 06.00 до 17.00.
 
Виїзд на тимчасово окуповану територію здійснюється з урахуванням обмежень, встановлених законодавством, та за наявності документів, що посвідчують особу, відповідних документів на транспортний засіб, документів на товар (вантаж), що перевозиться.
 
Військовослужбовці, представники правоохоронних та контролюючих органів, що здійснюють свою діяльність у Пункті пропуску та на блокпостах, в межах чинного законодавства мають право проводити огляд речей, транспортних засобів, багажу та вантажів.
 
Враховуючи стан автомобільної дороги та земельного полотна через річку Янчекрак за маршрутом слідування колони, включення до її складу  забороняється:                                      -вантажних автомобілів із дозволеною максимальною масою понад 3,5 т;
автобусів, обладнаних місцями для сидіння в кількості більше двадцяти двох, що передбачено технічною характеристикою транспортного засобу, окрім транспорту для евакуації мешканців тимчасово окупованих територій.
У разі виникнення безпосередньої загрози життю та заподіяння шкоди здоров'ю громадян може бути введене тимчасове обмеження (заборона) руху транспортних засобів за маршрутом слідування колони.
 
Заявка на виїзд подається шляхом заповнення електронної форми за посиланням: https://forms.gle/3pwuMUhf4vRR8AWc8
(Внесення змін у заявку щодо дати виїзду, марки та державного номеру автомобіля, списку осіб, які включені до заявки на виїзд, не дозволяється)
 
•  Номера телефонів для надання консультацій 099-213-888-1, 093-161-57-03
Інструкція з оформлення заявок для виїзду на тимчасово окуповану територію розміщена за посиланням  https://www.zoda.gov.ua/files/WP_Article_File/original/000192/192511.pdf                      Порядок виїзду на тимчасово окуповану територію розміщений за посиланням                                             https://www.zoda.gov.ua/files/WP_Article_File/original/000192/192510.pdf
 
•  УВАГА виїзд безкоштовний, якщо вам пропонують здійснити подібний виїзд за гроші – звертайтесь до правоохоронних органів.