Про функціонування «телефону довіри» Держфінінспекції в Луганській області

Удосконалення системи державного управління, проведення системних соціально-економічних реформ потребує налагодження ефективної взаємодії з громадськістю, насамперед для виявлення за допомогою зворотного зв’язку проблемних питань державної політики, забезпечення оперативного реагування на суспільні потреби.

Саме на розв'язання такої проблеми спрямована «Концепція створення Національної системи опрацювання звернень до органів виконавчої влади», схвалена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 9 червня 2011 року № 589-р.

Одним із найважливіших механізмів взаємодії з громадськістю є реагування на звернення громадян, підприємств, установ та організацій. Функціонування урядової телефонної «гарячої лінії» та телефонних «гарячих ліній» окремих органів виконавчої влади сприяє удосконаленню процесу взаємодії з громадськістю та прискоренню реагування на її потреби.

Так, з метою підвищення ефективності зворотного зв’язку із громадськістю, надання інформаційно-консультативної допомоги громадянам з питань здійснення державного фінансового контролю

в Держфінінспекції в Луганській області діє «телефон довіри».

Зі скаргами, запитаннями та пропозиціями можна звертатися за номером

(0642) 58-69-54

протягом робочого дня.

Державною фінансовою інспекцією в Луганській області проводиться системна робота, спрямована на повний, кваліфікований, об’єктивний і своєчасний розгляд звернень громадян та оперативне реагування на проблеми і питання, які в них порушуються.

Метою функціонування «телефону довіри» є надання Держфінінспекцією в Луганській області, в межах компетенції, визначеної чинним законодавством, інформаційно-консультативних послуг чи правової допомоги громадянам України з питань здійснення державного фінансового контролю.

Функціонування «телефону довіри» допомагає виявляти порушення на достатньо значні суми, а також ці повідомлення дають підстави для включення певних об’єктів до планів перевірок.

Пріоритетними очікуваними результатами роботи «телефону довіри» Держфінінспекції в Луганській області є забезпечення оперативності реагування на проблемні питання, порушені у зверненнях представників громадськості, а також підвищення рівня довіри громадян до органів виконавчої влади.

 

 

Також в Держфінінспекції в Луганській області проводиться особистий прийом громадян начальником інспекції та заступником начальника інспекції:

 

ПІБ, посада

Дні прийому

Часи прийому

Номер телефону

Начальник Держфінінспекції

Сутягина Олена Вікторівна

1-й та 3-й

вівторок

з 14-00

до 16-00

59-57-49

Заступник начальника Держфінінспекції

Ареф’єв Олексій Володимирович

 

2-й та 4-й

вівторок

 

з 14-00

до 16-00

 

59-57-49

 

Держфінінспекція в Луганській області знаходиться за адресою:

91011, м. Луганськ, вул. Магнітогорська, 2 (а/с 40)

тел. (0642) 58-57-49, факс 58-56-67.

 

Кочетова О.М.,

головний спеціаліст з питань запобігання

та виявлення  корупції Державної фінансової інспекції в Луганській  області