ВАЖЛИВИЙ КРОК ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

З метою впровадження механізмів зменшення рівня корупції в Україні відповідно до положень Національної антикорупційної стратегії на 2011-2015 роки, схваленої Указом Президента України в жовтні 2011 року Кабінет Міністрів України 28 листопада 2011 р. затвердив ДЕРЖАВНУ ПРОГРАМУ щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки.

Проблему корупції передбачається розв’язати шляхом: об’єднання зусиль центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, науково-дослідних установ та громадських (неурядових) організацій, спрямованих на реалізацію. пріоритетних напрямів антикорупційної політики; визначення причин і умов, що спричиняють виникнення корупції, усунення факторів, що призводять до її виникнення та негативних наслідків; підвищення рівня довіри громадян до органів державної влади і органів місцевого самоврядування.

Виконання Програми дасть змогу продовжити процес розвитку законодавства з урахуванням світових антикорупційних стандартів, підвищити ефективність системи запобігання і протидії корупції, знизити її рівень у системі правоохоронних органів, інших органів державної влади і органів місцевого самоврядування, зменшити обсяги тіньової економіки, формувати у громадськості активну позицію із запобігання і протидії корупції.

 

Завідувач сектору з питань
запобігання та виявлення корупції
апарату облдержадміністрації
КАРАМИШЕВ О.В.