Відкриті данні

Публічна інформація у формі відкритих даних — це публічна інформація у форматі, що дозволяє її автоматизоване оброблення електронними засобами, вільний та безоплатний доступ до неї, а також її подальше використання.

Перелік наборів даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, вимоги до формату і структури таких наборів даних, періодичність їх оновлення затверджені Постановою КМУ від 21.10.2015 №835. На виконання Постанови КМУ від 21.10.2015 №835 розпорядником інформації затверджений Наказом Депапартаменту від 13.05.2021 №36.

Відповідальна особа розпорядника інформації за оприлюднення інформації у формі відкритих даних — Килимник Федір Ігоревичи (economy_it@ukr.net).

Реєстр відкритих даних розпорядника інформації можна завантажити за посиланням.

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на вебсторінку відкритих даних розпорядника інформації).