Прес-центр20 серпня 2017, 23:08

Мери з усієї України зберуться в Сватовому для відзначення Дня Незалежності України грою у футбол

26 серпня у місті Сватове Луганської області відбудеться Всеукраїнський турнір з футболу, присвячений річниці Незалежності України та Дню міста Сватове.

Вперше на поле відновленого стадіону вийдуть збірні команди мерів міст України, військовослужбовців Збройних Сил, ветерани футболу Харківщини та Луганщини.  

Організатори турніру – Асоціація міст України та Сватівська міська рада.

О 15.30 відбудеться брифінг, в якому візьмуть участь Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан, Сватівський міський голова Євген Рибалко, міські голови – члени збірної команди мерів міст України.

Початок футбольного турніру о 16.00.

«Символічно, що Всеукраїнський турнір, присвячений Дню Незалежності України, проходитиме саме на Луганській землі. Особливо зараз, у ці непрості для нашої країни часи, важливо продемонструвати єдність України», – зазначив Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.

Ідея провести матч саме на Луганщині належить гравцям збірної міських голів України. Сватівський міський голова Євген Рибалко, який грає за збірну українських мерів, зазначив: «Більша частина нашої команди – мери міст з Центральної та Західної України. У Сватовому знаходиться декілька військових підрозділів, де служать хлопці з різних міст України, у тому числі й тих, які очолюють гравці нашої команди. Для мерів це добра нагода провідати та підтримати своїх земляків. Разом ми сила, наша сила в єдності».

Асоціація міст України запрошує представників ЗМІ 26 серпня відвідати м. Сватове та висвітлити турнір.

Прохання акредитуватися для участі у заході до 23 серпня 2017 року.

По детальнішу інформацію звертатися до менеджера з комунікацій АМУ Олени Доспєхової за тел. 098 522 01 10 або 044 486 28 12; електронна адреса o.dospehova@auc.org.ua