Прес-центр31 грудня 2023, 08:12

5 % з кожної зарплати – гроші для «лнр» збиратимуть з росіян, в Рубіжному гастролери-будівники залишили розібрані дахи будинків, зі звільненого Невського допомогли виїхати ще одній жінці

«Котрий день росіяни тиснуть авіацією, завдаючи ураження нашим селам та укріпленням. За учора вони намагалися це зробити дев’ять разів. Атакували з неба біля Новоселівського, Стельмахівки, Надії, Білогорівки. Також під час обстеження території після чергового нальоту на Невське зафіксована руйнація ще одного будинку», – зазначив очільник Луганщини Артем Лисогор.

Нагадаємо, що 28 грудня вогнем з авіації окупанти знищили одразу п’ять приватних помешкань жителів Невського. Знайшли ще.

30 грудня загарбники обстрілювали це село з мінометів і артилерії.

«Погодилась на евакуацію 54-річна жінка. Вона – четверта, кому звідти допомогли виїхати за останні дні. Необхідну допомогу їй надасть місцева військова адміністрація», – поінформував Артем Лисогор.

Штурмувати росіяни намагалися поблизу Макіївки, де дві їхні спроби відбили Сили оборони.

У регіонах рф шукають варіанти, як скоротити бюджетну підтримку окупованої Луганщини. Так, у тамбовській області цей тягар вирішили перекласти на працівників підприємств та установ. До «фонду регіональної програми допомоги лнр» з їхніх заробітних плат вираховуватимуть щомісяця по 5 %. Курує ця область Новоайдарський район.

Гастролери-будівники покинули на свята окуповане Рубіжне і коли повернуться – ніхто не знає. Поїхали з міста, залишивши розібраними дахи багатоповерхівок. Через таке безвідповідальне ставлення та негоду за кілька днів будинки залило вщент.