Прес-центр29 вересня 2023, 15:09

76 відсотків молоді збираються повернутися на Луганщину після її звільнення, – Артем Лисогор

Очільник регіону долучився до публічної дискусії «Майбутнє вільного українського Донбасу», що відбулася в Києві у рамках заснованого EFI Group та Lb.ua проєкту «Нова країна».

«Мене час від часу запитують – чи поїдуть луганчани на деокуповані землі, де росіяни майже все зруйнували? Наведу один приклад. У двох релокованих вищих навчальних закладах ми провели анонімне опитування серед студентів. Із 476 хлопців і дівчат, які до нього долучилися, 76 % однозначно заявили про намір повернутися. Аналогічної думки дотримуються лікарі та вчителі, які працюють в евакуйованих до безпечних регіонів країни закладах. Аграрії, які виїхали, готові брати кредити та працювати на луганській землі наступного дня після розмінування», – наголосив начальник обласної державної адміністрації Артем Лисогор.

Про необхідність відбудови населених пунктів та інфраструктури Луганщини щодня кажуть люди. «Так, під час спілкування з попаснянами багато з них запитують про майбутнє відновлення рідного міста. Вони хочуть додому, коли територія буде звільнена. Нагадаю, що росіяни вже неодноразово казали про недоцільність  щось робити у зруйнованій ними Попасній. Наші переселенці з кожного населеного пункту готові до повернення і відбудови», – підкреслив Артем Лисогор.