Прес-центр1 жовтня 2023, 14:10

«Алею Захисників Луганщини» висадили у Дніпрі до Дня Захисників та Захисниць

День Захисників та Захисниць Луганщина розпочала з привітання наших військовослужбовців та вшанування пам’яті хвилиною мовчання тих, хто назавжди залишився в строю.

Артем Лисогор – начальник Луганської ОВА – вручив обласні відзнаки та нагороди тим, хто відстоює право на нашу Незалежність, мужньо стоїть на лінії фронту та дає відсіч ворогу.

Починаючи з 2014 року Луганщину боронять військові з усієї України, залучені всі сили оборони та правоохоронні структури.

«Наші Герої ризикують власним життям не лише заради території. В першу чергу вони виборюють мир та Перемогу заради майбутнього наших дітей. Тому, як символ життя та відновлення, ми вирішили закласти Алею Захисників Луганщини», - зазначив Артем Лисогор.

Перше дерево Алеї Артем Лисогор посадив разом із своїм сином. Також до акції долучилися  військовослужбовці та співробітники силових структур області – поліцейські, рятувальники, представники Служби безпеки України, Управління Стратегічних розслідувань, прокуратури.

«Луганщина завжди славилася багатими сосновими лісами. Лісництва Кремінної, Щастя, Сєвєродонецька не знищили численні пожежі, не вдасться «скосити» їх градами та ракетами й окупантам. Як символ незламності та відновлення нашого регіону до свята ми обрали 15 кримських сосен – саме таких, які ростуть у Серебрянському лісництві Кремінської громади», - підкреслив Артем Лисогор.

Невипадково обрали і локацію. Дніпропетровщина прийняла найбільшу кількість внутрішньо-переміщених луганчан – понад 40 тисяч. Тут, біля Музею АТО, який фіксує історію боротьби з рашизмом.

Також, в рамках урочистих заходів до Дня Захисників та Захисниць відбулося спецпогашення марки «Зброя Перемоги. Світ з Україною». Марка випущена напередодні свята на честь підтримки українських військових зброєю від міжнародних партнерів.