Прес-центр22 травня 2022, 17:05

Асоціація організацій осіб з інвалідністю доправила 35 тонн гумвантажу для тих, хто не може виїхати з Луганської області

Місяць тому Асоціація організацій осіб з інвалідністю розпочала реалізацію проєкту щодо забезпечення бомбосховищ та колективних центрів наборами для прибирання та засобами гігієни, а також системної підтримки 5000 родин у зоні бойових дій.

«Ми доставляємо гуманітарну допомогу від наших партнерів з NRC (Норвезької ради у справах біженців) тим людям, хто залишився в Луганській і Донецькій областях. Цього разу відвезли 35 тонн вантажу - продукти харчування і засоби гігієни. Для деяких бомбосховищ ми закупили сонячні панелі, щоб люди змогли зарядити свої телефони та вийти на зв'язок із рідними. Дуже дякую за підтримку очільнику Луганщини Сергію Гайдаю та усій команді, яка працює на нашу перемогу!» - розповів голова ГО «ЛАООІ» Микола Надулічний.

Він наголосив, що доправити вантажі у Луганську область дедалі все складніше, але водії і волонтери організації роблять неймовірне задля допомоги людям.

Наразі з Луганщини евакуюються лише одиниці – майже усі, хто мав можливість, виїхали у безпеку. Проте у Сєвєродонецьку ще залишається близько 10 тисяч людей, в інших містах також живуть люди, більшість з яких майже постійно перебувають у бомбосховищах і практично не виходять на вулицю.

Саме їх підтримку має на меті проєкт Норвезької ради у справах біженців (NRC) у Луганській області «Розповсюдження екстреної натуральної допомоги для людей, що постраждали від конфлікту на сході України».