Прес-центр11 жовтня 2017, 13:10

4-Й БІЗНЕС-ФОРУМ СХІДНОГО ПАРТНЕРСТВА: ЦИФРОВА ЕКОНОМІКА, ЯК ІННОВАЦІЙНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ ПРОЗОРОГО БІЗНЕСУ БЕЗ КОРДОНІВ

26 - 28 жовтня 2017року у м.Таллінн (Естонія) за адресою: Готель Hilton Tallinn Park 5*, Kreutzwaldi 23, відбудеться 4-й бізнес-форум східного партнерства: цифрова економіка, як інноваційне середовище для прозорого бізнесу без кордонів.

Співорганізаторами заходу виступають Естонське інвестиційне агентство та Торгово-промислова палата Естонії за підтримки Торгово-промислової палати України. Метою форуму є сприяння транскордонним економічним відносинам, прозорості, створенню нових можливостей для ведення бізнесу та співробітництву між європейськими компаніями та компаніями з країн Східного партнерства. Особлива увага буде приділятись малим та середнім підприємствам. Очікується близько 500 учасників з різних країн в участі у триденному заході.

Програма заходу:

https://www.ucci.org.ua/uploads/files/59d4d412b265b696376477.pdf

У програмі бізнес-форуму зокрема передбачається участь Президента Естонії, Прем’єр-міністра Естонії, виступи представників Європейської комісії, а також низка презентацій від інших високоповажних гостей.

Робоча мова заходу – англійська, з синхронним перекладом на російську.

Враховуючи вищевикладене, просимо розглянути питання про Вашу особисту участь у згаданому бізнес-форумі або делегувати для участі представника від Вашого підприємства та у разі зацікавленості повідомити про прийняте рішення ТПП України і не пізніше 12.10.2017р. надіслати анкету – заявку на участь (https://www.ucci.org.ua/uploads/files/59d4d45192557765132390.doc), щоб ТПП Естонії мала можливість на підставі складу української делегації своєчасно розпочати роботу із залучення до заходу естонських ділових кіл.

Вартість участі у форумі становить 50 євро, сплата організаційного внеску є обов'язковою умовою участі у заході.

Торгово-промислова палата Естонії як партнер з естонської сторони бере на себе витрати на оренду приміщень для проведення бізнес-форуму, рекламу заходу, запрошення естонських учасників, організацію кава-брейку, обіднього фуршету та деякі інші витрати. Фінансування власних витрат, пов'язаних з участю у бізнес-форумі (переліт, трансфери, розміщення у готелі, оформлення виїзних документів (у разі потреби), медичне страхування, організаційний внесок тощо) передбачається за рахунок самих учасників.  Згідно попереднього кошторису орієнтовна вартість всіх вищенаведених витрат (за умови одномісного розміщення у готелі Sokos Hotel Viru 4*- 103 € або Europa 4*- 90€  у центрі міста / 4 дні) та прямого перельоту Київ-Таллінн-Київ складає прибл. 800  євро на одного учасника.

З приводу бронювання готелю та придбання авіаквитків просимо звертатися до партнерів ТПП України - туристичної компанії «Київський Супутник» (контактна особа – Наталі Тамашаускас,
тел. (044) 531 91 30, моб. 095 501 75 78, E-Mail: avia7@sputnik.kiev.ua).

Контакти для зворотного зв'язку: тел./факс (044) 461 98 07, ел. пошта: oas-ier@ucci.org.ua.