Прес-центр27 березня 2023, 14:03

#ГвардіяНаступу Нарешті моя #лють перетвориться на реальну зброю, — поліцейська штурмової бригади «Лють» з міста Щастя Карина Тушевська

Карина — уродженка Луганщини. Вісім років служби в правоохоронних органах вона провела в умовах війни.

Адже й року не минуло після закінчення відомчого вишу, як почалось вторгнення на території Донецької та Луганської областей.

Поліцейська залишилася вірною присязі й з гідністю несла службу на лінії розмежування.

Із початком повномасштабної війни евакуювалася на Хмельниччину. Але як тільки з’явилася можливість долучитися до звільнення рідної Луганщини, — записалася до «Гвардії наступу».

Карина Тушевська — приклад сили, вірності та незламності. У 2013 році вона закінчила Луганський державний університет внутрішніх справ і тільки починала будувати плани на майбутнє.
Та менш ніж через рік на рідній Луганщині почалася війна. Карина на той час працювала слідчою у м. Щастя — прямо на лінії розмежування з окупованою територією.
Поліцейська не зрадила присязі і не просилася у тил — навпаки, активно працювала в складі Сил оборони в зоні проведення АТО/ООС.

За вісім років робота в умовах підвищеної небезпеки стала для Карини Тушевської вже звичною. Проте після повномасштабного вторгнення поліцейській довелося залишити рідне місто та виїхати на Хмельниччину.

Карина працювала в Шепетівському райуправлінні поліції. Та коли дізналась про формування штурмової бригади «Лють», без вагань однією з перших виявила бажання на вступ.
«Нарешті моя лють перетвориться на реальну зброю. Маю досвід, що стане в нагоді. А головне — бажання втілити в життя свою давню мрію: визволити рідну Луганщину від загарбників. Українські хлопці та дівчата довели собі та всьому світу: в нас немає слабкої статі. Всі українці — це воїни. Відважні та відчайдушні. Готові на все заради своєї родини, дітей, рідної землі», — говорить лейтенант поліції.