Прес-центр12 травня 2020, 09:05

ІІІ форум регіонів України та Білорусі планують провести у жовтні

1-2 жовтня 2020 року заплановано проведення в Республіці Білорусь ІІІ форуму регіонів України та Республіки Білорусь.

Захід організовано для подальшого розвитку політичних, економічних і гуманітарних відносин між Україною та Республікою Білорусь за рахунок розширення українсько-білоруського міжрегіонального співробітництва, зміцнення прямих зв’язків на рівні областей, районів і суб’єктів господарювання обох країн.

Участь у форумі дозволить представити регіон, його економічний потенціал, проєкти співробітництва в галузі торгівлі, інвестицій, промислової та сільськогосподарської кооперації, плани взаємодії в культурній, освітній, спортивній та інших сферах.

У рамках форуму планується організація двосторонніх зустрічей, паралельних заходів, переговорів у форматі B2B, виставки продукції підприємств і організацій регіонів Білорусі та України, великогабаритної техніки тощо.

Нагадаємо, І форум регіонів України та Білорусі відбувся в  Гомелі у 2018 році, ІІ – у жовтні 2019 року в Житомирі, під час якого підписано близько 40 контрактів на суму більше ніж 500 млн доларів.

Запрошуємо всі заінтересовані підприємства та компанії долучитися до участі у заході.

За додатковою інформацією щодо участі звертатись до Департаменту економічного розвитку, зовнішньоекономічної діяльності та туризму за тел.: +380507611520, e-mail: vistur@ukr.net