Прес-центр10 лютого 2021, 16:02

Карети екстреної допомоги Луганщини оснастили мобільними апаратами ШВЛ

Заступник голови облдержадміністрації Катерина Безгинська взяла участь в урочистій передачі мобільних апаратів штучної вентиляції легень для автомобілів екстреної допомоги.

Луганська область отримала вісім апаратів ШВЛ Vsmart VFS-410 у якості гуманітарної допомоги згідно з планом розподілу апаратів, затвердженого Міністерством охорони здоров’я України.

Передаючи апарати ШВЛ заступник голови ОДА підкреслила нагальну необхідність обладнання карет екстреної допомоги сучасним устаткуванням, аби невідкладно розпочати порятунок життя та здоров’я людини: «Повсякчас наші медики приїжджають за викликом до хворих на серцево-судинні захворювання, а також COVID-19. Саме тому виникає величезна потреба у наданні допомоги людині за лічені хвилини. Ці мобільні апарати дозволять стабілізувати стан хворого для подальшої госпіталізації у медичний заклад».

За словами представників КНП «Луганський регіональний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», ці апарати буде розділено між бригадами екстреної допомоги з Лисичанська, Рубіжного, Сєвєродонецька та Старобільська.