Прес-центр10 липня 2020, 14:07

Латвійська Республіка передала понад 5 тонн гуманітарної допомоги для постраждалих внаслідок пожежі

Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай взяв участь у передачі гуманітарного вантажу від Латвійської Республіки для жителів Луганської області.

«Спочатку я хочу подякувати нашим європейським партнерам, які через декілька днів від початку пожежі, привезли допомогу. І мені повідомили, що невдовзі варто очікувати ще один вантаж гумдопомоги для людей, які постраждали від вогню. Сьогодні на місці події працюватимуть соціальні працівники та психологічної підтримки, – сказав Сергій Гайдай, а також повідомив журналістам оперативну інформацію, – Вчора ввечері пожежу було остаточно локалізовано, зараз фіксується близько п’яти ділянок, де є тління. На цих ділянках посилено чергування рятувальників. Також підрозділи ДСНС працюють над ліквідацією районів тління на місцевому сміттєзвалищі».

Крім того, військовий капелан Володимир Стрельцов повідомив, що військовослужбовці готові прийти на допомогу місцевій парафії, церква котрої була зруйнована у пожежі. За його словами, ця допомога може стати гарним прикладом міжконфесійної взаємодії в Україні.

Зазначимо, що вантаж вагою понад 5 тонн був переданий кандидатом на посаду Почесного консула Латвійської Республіки в Донецькій області Олександром Павенком та доправлений силами військовослужбовців Операції об’єднаних сил.