Прес-центр20 травня 2024, 18:05

Луганщина налагоджує міжнародну співпрацю, щоб надавати допомогу мешканцям області, – Артем Лисогор

Начальник Луганської ОВА Артем Лисогор розповів про міжнародну співпрацю регіону. За його словами, наразі робота з іноземними партнерами має на меті допомогти мешканцям області та забезпечити їх житлом.

«На жаль, через те, що територія майже окупована, ми не можемо повноцінно відновлювати будівлі, як це роблять колеги з Києва, наприклад. Але ми зробили акцент на гуманітарну складову. Ми також беремо участь у багатьох програмах. Наприклад, тих, що дозволяють мешканцям Луганщини отримувати житло в інших регіонах. З Міжнародною організацією з міграції та Урядом ми пропрацювали проєкт, згідно з яким 527 сімей змогли отримати житло на Львівщині», – підкреслив Артем Лисогор.

Також очільник Луганської області зазначив, що регіон продовжує налагоджувати співпрацю з міжнародними партнерами. Зокрема, Люблінське воєводство Польщі надає допомогу Старобільській громаді.

«На Саміті представлена одна з наших громад-партнерів, яка постійно підтримує Старобільську військову адміністрацію. Це Люблінське воєводство. У нас була низка зустрічей, ми вийшли на меморандуми. Представники воєводства надавали гуманітарну допомогу для мешканців області, у тому числі і технічну», – зазначив Артем Лисогор.

За словами начальника Луганської ОВА, майданчик Саміту має позитивний вплив на налагодження відносин між громадами і країнами. Адже на цьому майданчику відбувається безпосередньо пряма комунікація.

Більше дивіться у відео за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Z8qICuCEqYU&list=TLPQMjAwNTIwMjTax44yYeY...