Прес-центр17 липня 2023, 09:07

Майже 1300 ВПО з Луганщини отримали допомогу в хабах Гірської громади за тиждень

У Київському хабі тривала видача сімейних наборів гігієни від Міжнародної організації з міграції, а також термобілизни.

Відвідувачі також отримували консультації спеціаліста Луганського обласного центру зайнятості та благодійного фонду «Право на захист».

У Богданівці працівники ЦНАПу консультували з питань реєстрації повідомлень про пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна, наші земляки одержували підгузки, продуктові набори від держави. Також надавалися консультації медичної сестри та обласного центру зайнятості.

Крім продуктів і підгузків, у Корсунь-Шевченківському надавали юридичну допомогу та консультації із питань пошкодженого майна. За потреби медичний працівник видавав ліки.

На Хмельниччині відвідувачі забезпечувалися продуктовими наборами від держави та благодійного фонду «Восток SOS», підгузками. Також надавалися юридичні консультації від спеціалістів благодійного фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез»

На Полтавщині наші ВПО отримували правову допомогу від юристів благодійного фонду «Право на захист», луганчанам видавали продукти харчування, підгузки та одягом. Консультували спеціаліст пенсійного фонду та лікар.