Прес-центр16 листопада 2020, 11:11

Міністерство освіти і науки рекомендувало з 16 листопада проводити навчання в закладах вищої, фахової передвищої та професійної освіти за змішаною формою

Із 16 листопада 2020 року навчання в закладах вищої та фахової передвищої освіти рекомендовано проводити за змішаною формою з внесенням відповідних змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять, враховуючи епідемічну ситуацію в кожному конкретному регіоні та закладі освіти. Про це йдеться в листі Міністерства освіти і науки України керівникам закладів вищої та фахової передвищої освіти.

Закладам професійної (професійно-технічної) освіти також рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять.

Такі рекомендації з урахуванням рішення Уряду щодо посилення протиепідемічних заходів надає Міністерство освіти і науки у листі керівникам департаментів освіти і науки, закладів профтехосвіти та навчально-методичних центрів.

Керівникам закладів освіти варто враховувати положення постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 р. № 1100 щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», згідно з яким забороняється відвідування закладів освіти здобувачами освіти групами більш ніж 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти.

За інформацією Міністерства освіти і науки України