Прес-центр29 травня 2023, 20:05

Молодь ще раз довела свою спроможність змінювати світ навколо себе, – Артем Лисогор під час відкриття молодіжного центру в Дніпрі

Сьогодні начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор взяв участь у відкритті першого Ресурсного центру молодіжних рад Луганщини та Дніпра.

За словами організаторів, його діяльність дозволить підвищити спроможність впливати на молодіжну політику, побудувати діалог між молодими людьми із числа переселенців та органами місцевого самоврядування, залучити членів молодіжних рад ВПО до процесів прийняття рішень шляхом створення умов для відновлення їх роботи на території України.

Пілотний центр оснащений надсучасною відео- і фототехнікою, потужними комп'ютерами, адже головною «родзинкою» цього простору стане створення молодіжного контенту, який, як сподіваються організатори, стане «інформаційним містком» для українців у окупації.

«Молодь ще раз довела свою спроможність змінювати світ навколо себе. Завдяки реалізації таких ініціатив можна почуватися спокійним за наше майбутнє, адже воно буде в руках розумної, талановитої та креативної молоді, – наголосив Артем Лисогор. – Щиро вдячний партнерам з USAID за фінансову підтримку нашої юні. Допомога американського народу не обмежується ключовими сферами економіки та безпеки України. Вона спрямована ще й в галузі культурних й соціальних ініціатив. Це вагомий внесок у формування медіаграмотності серед молодих людей Луганщини».

Ще два подібні центри найближчим часом відкриються у Чернівцях та Івано-Франківську для переміщених Шульгинської, Сватівської та Луганської обласної молодіжної ради.
Після урочистостей очільник регіону дав інтерв'ю журналістці-початківці під прицілом телекамери, де місце оператора зайняв юний аматор.