Прес-центр25 вересня 2023, 15:09

На Хмельниччині та у Києві наші ВПО одержали гігієнічні набори від МОМ

Протягом тижня більше 2 200 внутрішньо переміщених луганчан отримали допомогу в гуманітарних хабах при Гірській громаді.

У Київському хабі продовжилася видача підгузків, продуктів та сімейних наборів гігієни від Міжнародної організації з міграції.

Надавалися юридичні консультації та адміністративні послуги, видавалися ліки.

У Богданівці працівники ЦНАПу консультували з питань реєстрації повідомлень про пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна, наші земляки отримували підгузки, продуктові набори. За необхідності наші переселенці зверталися до медичної сестри.

Продуктові набори та підгузки видавали також у Корсунь-Шевченківському. Надавалися юридична допомога та консультації з питань пошкодженого майна. Приймали медична сестра та лікарі Товариства Червоного Хреста України.

У хабі на Хмельниччині відвідувачі забезпечувалися продуктами харчування, сімейними наборами гігієни та наборами для маломобільного населення від Міжнародної організації з міграції.

На Полтавщині наші ВПО одержали юридичну допомогу та з питань знищеного нерухомого майна. Медична сестра видавала ліки, а терапевт консультував відвідувачів.