Прес-центр8 червня 2024, 07:06

На шахтах «Східвугілля» російський інвестор два місяці затримує зарплату, у Рубіжному окупанти не приймають заяви на компенсацію за зруйноване майно, з Макіївки евакуювали чоловіка

«Чоловіку 1982 року народження допомогли виїхати з прифронтової Макіївки на Харківщину. Там він проживатиме з матір’ю, яку евакуювали двома добами раніше. У подальшому необхідну допомогу родині надасть Красноріченська військова адміністрація», – зазначив очільник Луганщини Артем Лисогор.

Він акцентував, що залишатися у звільнених селах вкрай небезпечно – обстріли з боку росіян не припиняються.

Так, із мінометів ворог поцілив по Макіївці, зі ствольної артилерії – по Стельмахівці та Куземівці. По Невському завдані удари з мінометів, ствольної та реактивної артилерії.

Атакувальні дії росіяни вели поблизу Греківки, Андріївки, в Білогорівці та Серебрянському лісі.

На Куп’янському напрямку, зокрема, втрати окупантів склали 84 особи вбитими та пораненими. Знищено два танки та дві бойові броньовані машини.

Інвестор з рф, якому керівництво так званої «лнр» за безцінь віддало шахти «Східвугілля», вже встиг утворити на підприємствах заборгованість із заробітної плати. Більш того, кошти для її погашення запросили у бюджеті. Нові господарі чекають відповідь на запит, гірники – гроші.  

Окупаційна адміністрація Рубіжного відмовляється приймати заяви для подальшого надання компенсації за зруйноване нерухоме майно. Кажуть, що гроші на ці виплати не передбачені.