Прес-центр6 червня 2023, 15:06

Наші підприємства готові повертатися на звільнену Луганщину і відновлювати діяльність, – Артем Лисогор під час «Схід-Експо 2023»

Чотири – з Лисичанська, чотири – із Сєвєродонецька, два – з Кремінної, одне з Рубіжного.

Ці 11 із багатьох релокованих з Луганщини бізнесів взяли участь у виставці-презентації, що сьогодні триває в Києві.

«Наші підприємства зараз працюють у багатьох регіонах країни. Вони вистояли в умовах війни, налагодили виробництво, знайшли шляхи збуту, але хочуть відновлюватися на Луганщині. Малий та середній бізнес готовий до повернення після звільненні територій», – наголосив начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Ці суб’єкти господарювання працюють в Ужгороді, Хмельницькому, Києві, Олександрії, Вінниці, Львові, Дніпрі тощо.

Займаються виробництвом очисного обладнання, будівельних конструкцій, засобів гігієни, одягу, інших виробів, електронним устаткуванням, проектуванням, виготовленням рекламної продукції та іншим.

Серед них ТОВ «ПРОМДЕКС-Україна», ПрАТ «Хімпроект», ФОП Невениця О.І. та ФОП Широкова О.В. з Сєвєродонецька, ФОП Крюченкова О.О., ТОВ «Алтенерго», ФОП Косілкин Д,В., ФОП Єгорова О.Є. з Лисичанська, ФОП Абдула Є.А. з Рубіжного,  ТОВ «ВИРОБНИЧА ФІРМА «КРЕМІННА-ПРОМ» та ТОВ НВП «Аеромех» із Кремінної.

Протягом 6-7 червня відвідувачі бізнес-виставки «Схід-Експо 2023» мають можливість ознайомитися із мікро-, малими та середніми бізнесами, які релокувалися з постраждалих від війни областей України, придбати їхню продукцію, долучитися до численних лекцій, панельних дискусій та презентацій.

У ці хвилини підприємці проводять там ділові переговори, знаходять клієнтів, встановлюють нові відносини з постачальниками та партнерами з інших регіонів України та країн Євросоюзу.

Схід-Експо 2023 організовує Програма розвитку ООН в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, Посольства США в Україні та Уряду Хорватії.

Інформаційні партнери: Міністерство цифрової трансформації України, Офіс з розвитку підприємництва та експорту та національний проєкт Дія.Бізнес.