Прес-центр27 березня 2023, 14:03

Наші військові знищили комплекс радіоелектронної боротьби ворога, до Троїцького звезли близько 100 тіл загиблих росіян, без паспорта рф окупанти звільнятимуть з 1 липня

Від ворожих атак минулої доби знов потерпала Білогорівка, де наші війська мужньо тримають оборону.

«Якщо брати лінію Луганського фронту загалом, то росіяни активізують там свої дії, не припиняють масовані артилерійські обстріли населених пунктів і позицій наших військових, – повідомив виконуючий обов’язки начальника обласної військової адміністрації Олексій Смирнов. – Воюють проти нас регулярні війська – мотострілецькі, повітрянодесантні, а також так звана «народна міліція лнр». Тому і втрати в них тут дещо менші, ніж на Донеччині, де переважно задіяні «вагнерівці». Втім, особовий склад й техніка противника зменшуються щодня. Так, хлопці з 92-ї ОМБр ім. кошового отамана Івана Сірка знешкодили на нашому напрямку російський комплекс радіоелектронної боротьби Р-330Ж «Житель».

Стельмахівка, Макіївка, Невське, Діброва і Білогорівка постраждали від ворожих обстрілів протягом 26 березня.

Про значні втрати противника красномовно каже й той факт, що минулої доби до місцевого моргу в Троїцькому доправлено близько 100 тіл загиблих росіян.

Крім того, до лікарні в цьому населеному пункті прибуло близько 140 важкопоранених окупантів.

У Старобільську окупаційні війська теж переобладнали хірургічне відділення багатопрофільної лікарні у військовий шпиталь для надання так званої спеціалізованої медичної допомоги пораненим окупантам.

Місцеве населення, серед якого переважно люди похилого віку, не має можливості звернутися до лікаря. Також у будівлі проживають російські військові лікарі.
Продовжується порушення міжнародного права на тимчасово окупованих територіях. Загарбниками посилено тиск на працівників підконтрольних органів, установ, організацій, підприємств для примушення отримання паспорта рф.

Відповідно до постанови уряду рф № 2571 трудові відносини з особами без російського громадянства зберігаються до 1 липня.

Після цієї дати до таких осіб застосовуватимуться норми ворожого трудового законодавства, визначені для іноземних громадян та осіб без громадянства.