Прес-центр10 вересня 2020, 16:09

Наступного року у вас з’явиться новий автобус, – Сергій Гайдай у Щастинській обласній санаторній школі

Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай у рамках робочої поїздки завітав до міста Щастя. Там він разом з заступником Командувача ООС Євгеном Коваленком та народним депутатом, головою Комітету з питань освіти, науки та інновацій ВРУ Сергієм Бабаком відвідали Щастинську обласну санаторну школу.

У вітальному слові очільник Луганщини наголосив: «Нас на жаль не було тут 1 вересня, і тому наступного разу необхідно бути з подарунками. Я вже поспілкувався з директором школи і знаю, що вам необхідний автобус. Обіцяю, що наступного року у вас з’явиться новий автобус», – та звернувся до учнів, – «Наступного разу, коли я приїду до вас – не соромтесь кажіть, що вам подарувати. Бажаю вам здоров’я, миру, добрих оцінок і успіхів у навчанні, адже ви самі формуєте власну долю».

«Дякую, що запросили мене до себе у гості, дуже приємно бачити усміхнені та засмаглі дитячі обличчя. Ми у Парламенті приймаємо закони, які роблять наші школи і нашу освітню галузь кращими. Впевнений, що і ця школа невдовзі стане ще краще. Хочеться побажати педагогам особистого розвитку, щоб кожний навчальний рік приносив вам тільки задоволення», – сказав Сергій Бабак.

Євген Коваленко звернувся до присутніх вчителів та їх вихованців з такими словами: «Ви щоденно бачите нас, ми знаходимось поруч з вами аби нести мир та захищати ваш спокій. Бажаю вам і вашим сім’ям Божого благословення, а ми, військові, зробимо все можливе, заради того, щоб ви були щасливі і жили під мирним небом». Також він розповів про подарунки, які військові надали вихованцям навчального закладу: шкільний реманент, книжки, теплі речі та солодощі.