Прес-центр9 травня 2023, 08:05

Невське і Білогорівку росіяни атакували з повітря, на окупованих територіях прискорили медичні огляди дітей, у Лисичанську на все велике місто працює лише один «ксерокс»

На нашій ділянці фронту артилерійський обстрілів, зазначай, фіксується більше, аніж на Бахмутському напрямку, – зауважив Артем Лисогор, начальник Луганської обласної військової адміністрації.

«Навіть коли росіяни припиняють наступи, вони не економлять снаряди, завдаючи масованих ударів по селам та позиціях українських військових, – каже Артем Лисогор. – Вчора противник бив з авіації по Невському та Білогорівці. В бік Білогорівки знов спробував просунутися, шукаючи слабкі місця у нашій обороні. Не знайшов – завдяки стійкості і мужності захисників України!»

Минулої доби артилерійських та мінометних обстрілів противника зазнали Новоселівське, Стельмахівка, Макіївка і Білогорівка.

На окупованій території пришвидшилися медичні обстеження дітей. 11 бригад-гастролерів з рф нібито вже встигли провести огляди 125 тисячам юних жителів так званої «лнр».

Окупаційна влада наразі вирішує, який саме відсоток юнаків та дівчат дозволити відправити на «оздоровлення» до віддалених регіонів росії. 

Темпи примусової паспортизації їм теж наказали пришвидшити, але вони поки що не розуміють як. Десь залучили волонтерів, аби ті збирали документи від тих, хто не йде.

А у Лисичанську цей процес пришвидшити окупанти фізично не в змозі. Бо на все місто працює лише один копірувальний апарат. І розташований він, звісно, на значній відстані від паспортного столу.

Тож, навіть при значному бажанні люди вимушені пішки долати зайві кілометри, аби зняти копію з документів.