Прес-центр16 липня 2023, 07:07

Новолюбівку атакували з «Градів» – є руйнування; нема що їсти та де жити, є куди сісти – на окупованій території росіяни збираються побудувати 25 в’язниць

«Учора зранку росіяни випустили близько 20 снарядів із реактивної системи залпового вогню по Новолюбівці. У селі зафіксовані руйнування. На щастя, обійшлося без жертв. Також від ворожих обстрілів, як артилерійських, так і авіаційних, постраждали сусіднє Невське та Білогорівка, – повідомив очільник Луганщини Артем Лисогор. – Під прикриттям авіації ворог намагався просунутися південніше Новоселівського в бік Стельмахівки, але усі ці спроби були зупинені нашими Силами оборони».

На окупованих територіях росіяни не збираються відновлювати зруйновані житло та інфраструктуру, однак намагаються використати ці регіони максимально корисно для власної внутрішньої політики.

Тому планують побудувати там ще 25 в’язниць, значна частина яких має розпочати діяльність у так званій «лнр» вже до 1 січня 2026 року. Нема що їсти, нема де жити, є куди сісти.

Поспішаючи збільшити відсоток лояльності до кремля, напередодні так званих «перших виборів», які заплановано на вересень, місцеві колаборанти взялися паспортизувати в’язнів.

Тиск простий – без паспорту рф заборонили працювати на оплачуваних роботах під час відбування покарання, а адміністрація установ посилює репресії на тих, хто відмовляється.

Також погрожують тим, що не можна буде оформити соціальні виплати та стати на облік до служби зайнятості після звільнення.