Прес-центр22 червня 2023, 08:06

Один із 15 таборів окупантів для відмовників воювати – на Сватівщині, при в’їзді в Рубіжне примушують заповнити анкету про наявність усіх рідних та місця їх роботи, росіяни обстріляли з повітря Новоєгорівку та Білогорівку

21 червня загарбники масовано обстрілювали населені пункти вздовж усієї лінії фронту, – повідомив очільник Луганщини Артем Лисогор. Під вогонь потрапили Стельмахівка, Невське, Діброва, Кузьмине, Білогорівка.

«Ворог посилив і наземний тиск, атакуючи в районі Діброви та у напрямку Білогорівки, проте зазнав невдачі. Незважаючи на значні резерви, які росіяни підтягнули в регіон, українські захисники стримують цю загарбницьку навалу. Білогорівка та Новоєгорівка постраждали ще й після авіаційного впливу», – додав начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Наразі вже відомо щонайменше про 15 підвалів чи таборів на тимчасово окупованих територіях України, куди відправляють осіб, які відмовляються брати участь в бойових діях з боку противника.

Один із них облаштовано у Розсипному, що у Троїцькій громаді поряд з кордоном з рф. Там утримують саме росіян.

Жителі Рубіжного перебувають не в підвалі, але теж в ізоляції. В місто пускають тільки за наявності реєстрації.

При пред’явленні паспорту України росіяни вимагають заповнити анкету з питаннями про наявність родичів в українському силовому блоці, родичів, які мешкають на території так званої «лнр», про ставлення до рф та до розв’язаної нею війни.

Звісно, що бажають отримати відповіді, які їх влаштують. Інакше заборонять в’їзд.