Прес-центр28 травня 2023, 08:05

Під вогнем росіян – Невське і Білогорівка, у пологовому будинку Луганська лікуються вагнерівці, дітей із Щастинського району окупанти вивозять до рф на так званий «відпочинок»

«Наземна активність ворога на нашій ділянці фронту дещо стихла. Однак спокою в прифронтових населених пунктах не спостерігалося – росіяни продовжили бити по них артилерією. Влучили по Невському та Білогорівці. Наразі в Невському залишається найбільша кількість людей серед усіх звільнених сіл. Вони щодня є ціллю противника, розуміють небезпеку, але все ще не вирішили виїхати», – зазначив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор 28 травня зранку.

У Луганську окупанти продовжують переобладнувати місцеві медичні заклади під свої потреби. Нещодавно до залізничної лікарні, де лікують поранених загарбників, додатково завезли ліжка та обладнання, тому що медзаклад не витримує навантажень.

Крім того, у тому ж Луганську пологовий будинок № 2 переданий у розпорядження пвк «вагнер».

Ворог продовжує незаконно вивозити дітей із тимчасово захоплених територій нашого регіону. В окремих населених пунктах Щастинського району окупанти вже анонсували так званий відпочинок для школярів у літніх таборах на території російської федерації.