Прес-центр4 вересня 2023, 08:09

Примусова мобілізація: під час псевдовиборів окупанти ставлять на військовий облік, у спорожнілому Лисичанську розгорнута мережа пунктів прийому металу, під Новоєгорівкою – кількатижневий наступ росіян

«Із середини позаминулого тижня ворог пішов на штурм наших позицій у цьому районі. Сили оборони відбивають по декілька атак на добу, іноді більше десяти, але противнику просунутися не вдається. Вдається росіянам лише втрачати сили та засоби», - підкреслив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Білогорівка в цей раз опинилися під ударами авіації та артилерії. Також із різних артсистем окупантами обстріляне Невське.

У Лисичанську загарбники розгорнули мережу пунктів прийму металу. І вона користується попитом. По-перше, росіяни зруйнували значну кількість промислових об’єктів, де є чим розжитися. По-друге, з міста евакуювалася більша частина людей.

Сотні будинків і тисячі квартир залишилися порожніми – той, хто шукає, завжди знайде. Ті, хто згодом повертається в таке жило, виявляє навіть відсутність столових приладів та садового інвентарю, не кажучи вже про щось більш цінне.

У військкоматах у так званій «лнр» отримали вказівку стосовно пришвидшення заходів примусової мобілізації.

Тому під час затягнутого на 10 діб голосування вони перевіряють у виборців наявність військового обліку, уточнюють списки, кого ще можна забрати. Одним треба підвищити явку, другим – призов. Конкуренція.