Прес-центр8 грудня 2016, 16:12

Про один з етапів Стратегії модернізації та розвитку Пенсіонного фонду України до 2020 року

Основною метою Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, ухваленої Урядом 14 вересня поточного року,  є суттєве покращення якості обслуговування громадян, вдосконалення управління фінансовими ресурсами Фонду, впровадження сучасних управлінських та інформаційних технологій, скорочення адміністративних видатків, забезпечення прозорості в роботі.

 

Певні кроки вже сьогодні знаходяться в стадії реалізації. Так, з липня в області функціонує централізована система призначення та перерахунку пенсій, удосконалюється технології адміністрування пенсійної системи, розпочато реалізацію принципу екстериторіальності обслуговування громадян, покращення системи надання послуг.

 

Найближчим часом планується скорочення адміністративних видатків за рахунок оптимізації органів Фонду.

 

Звертаємо увагу, що оптимізація  перш за все передбачає зменшення адміністративного ресурсу Пенсійного фонду.  Кількість районних управлінь зменшиться до оптимального варіанту. При цьому скорочуватимуться в основному керівні посади, а працівники, які обслуговують громадян та виконують основні функції пенсійного забезпечення, залишаться. Тобто пересічні громадяни: пенсіонери, працюючі громадяни, роботодавці, як обслуговувалися в своєму районі, так і надалі будуть обслуговуватися в цих же управліннях. Фактичну адресу жодного управління не буде змінено. В кожному районі система і надалі працюватиме з максимальним створенням зручностей для людей у вирішенні їх питань.