Прес-центр1 липня 2022, 07:07

Сергій Гайдай: росіяни атакують Лисичанський НПЗ, утримують його частину, в місті знищують будинок за будинком

Ворог марно намагається оточити українських військових, атакуючи Лисичанськ із півдня та заходу.

Не вдається росіянам захопити і автошлях, який надає сполучення із Бахмутом, – поінформував очільник Луганщини Сергій Гайдай.

«Жителі Лисичанська майже цілодобово перебувають у підвалах та домівках. Обстріли міста дуже щільні. Багато займань житлового фонду та інфраструктурних об’єктів. Крім будинків, полум’ям було охоплено і два торговельних центрі, в одному з яких вигоріло одразу три поверхи. На іншому об’єкті вдалося ліквідувати пожежу на площі майже 500 кв. м», – зазначив Сергій Гайдай.

Від потужного вогню росіян постраждали також Білогорівка та Вовчоярівка.

В одній із лікарень Дніпра, додав начальник обласної військової адміністрації, 30 червня помер житель Лисичанська, який отримав важкі поранення тиждень тому. На жаль, лікарям не вдалося врятувати чоловікові життя.
Окупанти ведуть штурм Лисичанського нафтопереробного заводу, утримують північно-західну та південно-східну частини заводу.

Крім того росіяни провели штурмові дії в районах Тополівки та північної частини Вовчоярівки і Малорязанцевого, частково мають успіх, утримують під вогневим контролем ділянку дороги Тополівка – Лисичанськ.
Водночас наступ противника у напрямку Лоскутівка – Лисичанський желатиновий завод українські воїни зупинили та змусили відійти.