Прес-центр26 березня 2022, 06:03

Сергій Гайдай: росіяни прицільно б’ють по продуктових складах в Сєвєродонецьку – знають, де вони розташовані, та необізнані, наповнені вони чи ні

«Декілька прицільних влучань ворога по продовольчих складах в Сєвєродонецьку за тиждень. Чергове – 25 березня ввечері. На щастя, ніхто не постраждав. Упевнений, без корегувальника вогню не обійшлося. Ще одна ознака «руського миру» – залишити мирних жителів без їжі. Це вони називають «спецоперацією». Однак гуманітарної катастрофи на Луганщині не буде. Ми розвозимо продукти харчування та все необхідне по підвалах та бомбосховищах, щоденно евакуюємо людей до безпечних регіонів країни, відновлюємо комунікації, наскільки це можливо», – наголосив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

Підвозити їжу допомагають патрульні поліцейські та рятувальники. Останні, слід зазначити, вчора доставили десятки тонн води до Лисичанська та Золотого, їм вдалося навіть заживити одну із насосних станцій в Рубіжному та частково подати воду у місто.

Щодо поточної безпекової ситуації Сергій Гайдай повідомив – 25 березня на Луганщині та Донеччині відбито дев’ять атак ворога. Українські захисники знищили 8 танків, 17 одиниць броньованої та 11 одиниць автомобільної техніки противника. Загальні втрати загарбників склали до 170 осіб.

Підрозділи протиповітряної оборони в небі збили три ворожих літака та три безпілотних літальних апарати типу «Орлан-10».

Нагадаємо, що упродовж доби росіяни обстріляли Сєвєродонецьк, Рубіжне, Лисичанськ, Золоте, Щедрищеве. Пошкоджено 10 житлових будинків, куди сталися влучання снарядів ворога. Це 4 багатоповерхівки та 6 приватних. З-під завалів евакуйовані 7 осіб, ще троє людей загинули.