Прес-центр16 липня 2021, 08:07

Студенти, аспіранти та молоді вчені можуть долучитися до конкурсу наукових робіт з нагоди Дня Незалежності

Студенти вишів, аспіранти та молоді вчені запрошуються для участі у конкурсі з нагоди 30-ї річниці Незалежності України «Соціально відповідальне ведення бізнесу – складова сталого розвитку».

Державна установа «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України» з Центром перспективних досліджень і співробітництва з прав людини у сфері економіки, Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Донецький науковий центр НАН України та МОН України, Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення проводять Всеукраїнський конкурс наукових робіт «Соціально відповідальне ведення бізнесу – складова сталого розвитку» з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

Основною метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді та створення умов для її творчого зростання, зокрема, шляхом заохочення до науково-дослідної роботи з проблематики соціально відповідального ведення бізнесу.

До участі в Конкурсі запрошуються студенти закладів вищої освіти, аспіранти та молоді вчені України віком до 35 років включно.

Для цього конкурсант має надати: конкурсну роботу; заявку на участь в Конкурсі (в довільному форматі); скановану копію підписаної рецензії наукового керівника (якщо конкурсант не має наукового ступеню).

Вимоги до оформлення конкурсної роботи:

- обсяг – 5-10 сторінок при форматі сторінки А4 (297х210 мм), орієнтація – книжкова;
- поля: верх, низ та праве – 20 мм, ліве – 25 мм;
- шрифт – TimesNewRoman, кегель – 14, міжрядковий інтервал – 1,5, стиль – Normal;
- перший рядок – (шрифт напівжирний курсив, вирівняний по правому боку) прізвище та ініціали автора, другий рядок – (шрифт курсив, вирівняний по правому боку) курс навчання та заклад вищої освіти або наукова установа;
- наступний абзац – (шрифт напівжирний всі прописні літери, вирівняний по центру) назва конкурсної роботи; далі – текст роботи, вирівняний по ширині з відступом зліва 1,5 см.

Робота має бути виконана самостійно та на відповідному науковому рівні.

Мова роботи – українська.

Термін подання конкурсних робіт – до 30 вересня 2021 року.

Контактні особи від організаційного комітету Конкурсу:

Сошников Антон Олександрович (тел.+38 095 503 10 91, ел.адреса: uccplec@gmail.com), Санченко Алевтина Євгенівна (тел.+ 38 097 378 52 36, ел.адреса: alla.sanchenko@gmail.com).