Прес-центр4 червня 2018, 11:06

У липні 2018 року в Австрії відбудеться перша українська торгова місія

4-6 липня 2018 року українська делегація відвідає Австрію з першою в цій країні торговою місією. До участі у події, яка відбудеться у Відні, Міністерство економічного розвитку та торгівлі України і Офіс з просування експорту запрошує  українських виробників продуктових та продовольчих товарів.

«Експортна стратегія визначає, що країни ЄС мають ключову роль серед «ринків у фокусі» для нашого експорту. Експорт туди постійно зростає. Наприклад, за перший квартал цього року експорт українських товарів до ЄС зріс на 27,4% і склав $5,1 млрд. До Австрії – на 11,6% та склав $142,9 млн за той же період. Тому ми створюємо додаткові можливості для наших експортерів на ринку Австрії, адже торгові місії є інструментом для виходу українських компаній на експортні ринки», – зазначила заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі – Торговий представник України Наталія Микольська.

За словами Керівника Офісу з просування експорту Мар’яни Каганяк, участь у торгових місіях дає можливість кожній компанії отримати унікальний досвід: «Це можливість ознайомитися та краще зрозуміти особливості ведення бізнесової та господарської діяльності місцевих компаній. Кожен учасник отримує реальний досвід ведення переговорів з потенційними іноземними партнерами та корисні контакти, які згодом можуть перерости в контракти. І нарешті це нові знайомства з українськими експортерами, які часто перестають у нові бізнес-ідеї й навіть спільні проекти».

У фокусі місії, зокрема, кондитерські та макаронні вироби; органічна продукція, овочі, фрукти, ягоди та їх переробка; засоби особистої гігієни та товари для дому. Серед вимог до компаній – готовність виробляти продукцію під private label.

Програма місії до Австрії передбачає ділові зустрічі з представниками ритейлу та з імпортерами і дистриб’юторами в форматі В2В, зустрічі з українською діловою діаспорою та освітній захід щодо особливостей ведення бізнесу в Австрії.

Як відомо, на початку квітня цього року українська делегація здійснила торговельну місію до Нігерії та Гани. Минулого року завдяки торговим місіям 112 українських компаній відкрили для себе ринки Кенії і Танзанії, Ізраїлю, Швеції, Німеччини, Канади (двічі), Індії, Нідерландів та Китаю (участь у виставці FHC China 2017).

Реєстрація компаній на торгову місію до Австрії відкрита до 5 червня 2018 року.

Офіс з просування експорту – консультативно-дорадчий орган при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, покликаний допомагати українському бізнесу у виході на зарубіжні ринки шляхом розвитку їх експортних компетенцій.