Прес-центр11 вересня 2020, 16:09

У школах не повинно бути ніякої політики, – Сергій Гайдай зустрівся з педагогами

«В мене дуже принципове ставлення щодо маніпуляцій і підкупу на виборах. Я мав розмову з правоохоронними структурами – Нацполіцією, прокуратурою, командування ЗСУ та з Президентом. У всіх чітка позиція: жорстко і миттєво реагувати на такі дії. Це стосується не тільки людей, які будуть пропонувати гроші, але й тих, хто їх буде брати. Тому що ми інакше країну не змінимо!» – звернувся голова облдержадміністрації Сергій Гайдай до учасників робочої наради керівників відділів освіти, професійно-технічних закладів та навчальних закладів обласної комунальної власності у Сєвєродонецьку.

«У школах не повинно бути ніякої політики. Нехай наші діти спокійно вчаться, а батьки роблять свій вибір. До вас величезне прохання, приберіть, будь ласка, політику зі шкіл взагалі, по всіх ваших територіях», – додав він.

Сергій Гайдай наголосив, що саме він є ініціатором зустрічі, тому що 5 вересня почалась передвиборча кампанія. Тож очільник області мав попередити педагогів про неухильне дотримання норм чинного виборчого законодавства.

«Наші діти нас з вами замінять. Дай Боже, щоб це прийшли люди розумні, навчені, з палаючими очима, а ми, у свою чергу, своїм прикладом покажемо, що ми почали змінювати Луганщину на краще, а вони потім будуть це продовжувати», – підсумував Сергій Гайдай.