Прес-центр5 cічня 2023, 10:01

Відкрито ще один центр оформлення паспортів та інших документів для українців у Польщі

Державна міграційна служба України розширює географію надання послуг, що дозволяє українцям оформлювати паспортні документи за межами України.

30 грудня відкрито ще один стаціонарний центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс» - у м. Ґданськ.

У новому центрі, розташованому за адресою: Gdańsk, Aleja Grunwaldzka 415, 80-309, наші громадяни можуть звернутись за послугами: одночасного оформлення закордонного паспорта та ID-картки; оформлення закордонного паспорта; оформлення ID-картки; обміну водійського посвідчення; страхування.

Прийом заяв на оформлення паспортних документів можливий як за попереднім записом (https://gdansk.pasport.org.ua/solutions/e-queue), так і у порядку «живої черги». Оплата здійснюється безпосередньо на місці - за допомогою сервісу онлайн-оплати послуг. Для цього необхідно мати при собі лише смартфон та реквізити банківської картки. Графік роботи з понеділка по суботу з 9:00 до 18:00.

Нагадуємо, що у Республіці Польща відкрито 4 відокремлених підрозділи ДП «Документ». У Варшаві, Кракові, Ґданську та Вроцлаві понад 100 тисяч українців вже звернулися за отриманням необхідних документів.

У 2023 році планується відкриття аналогічних центрів оформлення документів у Німеччині, Іспанії, Чехії, Словаччині та Туреччині.