Прес-центр15 червня 2023, 08:06

Ворог не спиняє артобстріли деокупованих сіл, біля Кремінної розквітла «бавовна» – в очікуванні командування сталася масова загибель військових рф, жителі Лисичанська скаржаться на відсутність комунальних послуг та ліків

«Противник і надалі намагається бути активним на Луганщині. Коли не атакує – все одно тримає в напрузі і наших захисників, і місцеве населення. Обстріли сіл росіяни не припиняють ні на день. Цього разу під вогнем окупантів опинилися Новоселівське, Невське та Білогорівка. Артилерійського голоду в ворога немає», – підкреслив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Не бережуть росіяни і власний особовий склад. Із відкритих джерел стало відомо про масову загибель військових рф під Кремінною.

Це сталося у розташуванні однієї з дивізій, яку намагалися відправити в бій.

Але там декілька годин чекали на командування, яке повинно було особисто наказати та вимовити мотиваційну цитату. Генерал не доїхав, бо знав про «бавовну» або відчував її.

Не менш принизливо вони ставляться і до цивільного населення. В Лисичанську люди чекають хоча б на якісь блага цивілізації. Немає ані комунальних послуг, ані роботи.

Практично усе місто вже рік перебуває без електропостачання. Відчувається гостра нестача лікарів та медикаментів – рятувати цивільних майже нікому і нічим. Також люди знаходяться в інформаційній блокаді.