Прес-центр28 грудня 2016, 15:12

Завдяки підтримці ЄС та тристоронній співпраці на обласному рівні у Кремінній реалізується масштабний інфраструктурний проект

Сьогодні, 28 грудня 2016 року, у Луганській облдержадміністрації підписано Меморандум Про співробітництво в рамках реалізації проекту «Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м. Кремінна».

Підписантами Меморандуму виступили голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз, міський голова м. Кремінна Юрій Прокопенко, директор Агенції регіонального розвитку Луганської області Рафаіл Гарєєв.

Метою проекту передбачено: розробка проектної документації, заміна 38 км водогонів та реконструкція водопостачального обладнання. Проект реалізують за підтримки ЄС у рамках програми «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». Загальна вартість проекту складає 1 756 961 євро, з яких 90% це грант ЄС і 10% кошти міського бюджету.

Незважаючи на те, що м. Кремінна вже має успішний досвід співпраці з іншими міжнародними організаціями, але це перший досвід співпраці з ЄС і найбільш значний за обсягами інвестицій.

Агенція регіонального розвитку Луганської області забезпечує юридичний, лінгвістичний, інформаційний та організаційний супровід проекту. Агенція й надалі допомагатиме громадам області у реалізації міжнародних проектів.

Підписання меморандуму засвідчило, що співробітництво між сторонами сприятиме підвищенню спроможності  Луганської області в ефективній реалізації проектів регіонального розвитку, у тому числі за підтримки міжнародних організацій, а також залученню інвестицій.