Прес-центр19 листопада 2023, 08:11

Жителям Невського привезли необхідні до зими речі, через два місяці після «перших виборів» в «лнр» визнали проблему с паспортизацією, росіяни посилили вилучення цивільної техніки

«Вирішуємо всі потреби мешканців прифронтових сіл. Під час кожної поїздки представників громад, поліцейських чи волонтерів запитуємо у місцевих, чого їм вкрай не вистачає напередодні зими, – повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор. – Днями до Невського від Міжнародної організації з міграції привезли гуманітарні набори – речі, які будуть у нагоді в холоди».

До кожного такого пакунку увійшли матрац, ковдра, постільна білизна, посуд, карімат, сірники, свічки, ліхтар з зарядкою на сонячних батареях тощо.

Минулої доби росіяни з артилерії та мінометів обстріляли Макіївку та Невське. Авіаційного удару завдано по Білогорівці.

Не минуло і двох місяців після так званих «перших виборів», як окупаційна влада Луганщини визнала проблему із паспортизацією населення віддалених районів регіону.

Цифри, звичайно не називають, бо виявилися би вони незначущими – ніхто би не виносив ситуацію на федеральний рівень.

Перед виборами президента рф – змушені були. Відтепер комісії з примусової паспортизації посилять представниками молодіжного руху провладної партії. Завдання – до голосування забезпечити документами рф кожного.

Про те, яким чином жителі Луганщини без паспорту рф віддали голоси на вересневому неволевиявленні, ніхто не питає.

В окупованих регіонах росіяни посилили обсяги вилучення цивільної техніки. Вони мають відповідне розпорядження кремля, згідно з яким представники підприємств зобов’язані безоплатно передавати транспортні засоби за договором пожертви.

Коли потреб стало не вистачати, загарбники вдалися до вилучення техніки з гаражних кооперативів та приватних домоволодінь.