Про проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності облдержадміністрації

Луганською обласною державною адміністрацією в рамках підготовки Антикорупційної програми на наступний період прийнято рішення про проведення оцінки корупційних ризиків.

Оцінка корупційних ризиків у діяльності облдержадміністрації здійснюватиметься відповідно до Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02.12.2016 № 126, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28.12.2016 за № 1718/29848.

Для забезпечення дотримання принципів прозорості і доступності,  вивчення та врахування громадської думки просимо представників громадськості та експертів, які володіють знаннями про внутрішнє і зовнішнє середовище Луганської обласної державної адміністрації, та мають досвід роботи у сфері її діяльності, долучитись до процесу оцінки корупційних ризиків.

З текстом розпорядження голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 16.02.2021 № 70 «Про проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності облдержадміністрації» можна ознайомитись на офіційному вебсайті облдержадміністрації за посиланням.

Письмові пропозиції щодо кандидатур просимо надсилати не пізніше 26.02.2021 року до відділу з питань запобігання та виявлення корупції Луганської обласної державної адміністрації на поштову адресу: просп. Центральний, 59, м. Сєвєродонецьк, Луганська область,Україна, 93406.