Рада з питань внутрішньо переміщених осіб

Про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб

Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при облдержадміністрації (далі — Рада) є консультативно-дорадчим органом при облдержадміністрації яка утворена для участі у реалізації регіональної політики у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб, сприяння діяльності територіальних громад у розвитку ефективних механізмів їх адаптації та інтеграції.

Рада у своїй діяльності керується Конституцією і законами України, указами Президента України, постановами Верховної Ради України, актами Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови облдержадміністрації (начальника військової адміністрації), Положенням про неї та іншими актами законодавства.

Діяльність Ради ґрунтується на принципах верховенства права, законності, гласності, прозорості, колегіальності, гендерної рівності та інклюзивності.

Раду при Луганській облдержадміністрації було створено першою в Україні ще у 2020 році, а у 2023 році її було оновлено та приведено у відповідність до Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.08.2023 № 812.

 

Положення про раду, нормативна база

Сторінка ради Facebook

 

Голова ради

На першому засідання оновленої Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при облдержадміністрації Яну Любимову - членкиню громадської організації «Волонтери об’єднані однією метою» - вдруге обрано головою Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при облдержадміністрації.

Сторінка у соціальній мережі Фейсбук.

 

Засідання ради

            1 засідання (14.09.2023) 

            

            2 засідання (19.10.2023)

            

 

Про роботу ради

  

 

Контактна інформація

З питань діяльності Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при облдержадміністрації можна звертатись до Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації: dszn@loga.gov.ua  або до секретаря Ради: vslipets@radnyk.org