Прес-центр15 серпня 2018, 16:08

Норвезька рада у справах біженців проводить конкурс проектів на отримання гранту

Норвезька рада у справах біженців (NRC) за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії розпочинає програму підтримки самозайнятості та мікро-підприємництва в Луганській (міста Сєвєродонецьк, Рубіжне, Кремінна, Лисичанськ та Станично-Луганський район) і Донецькій областях (далі – Програма).

Мета Програми – допомога сім’ям, постраждалим в результаті конфлікту, підвищення їх рівня життєзабезпечення.

У рамках реалізації Програми Норвезька рада у справах біженців на конкурсній основі, враховуючи якість поданих проектів та відповідно до критеріїв соціальної незахищеності заявників, відбере отримувачів грантів.

Участь у Програмі можуть взяти:

внутрішньо переміщені особи (ВПО);
місцеві жителі, які втратили роботу або джерело доходу у зв’язку з конфліктом;
діючі підприємці, з числа ВПО та місцевого населення, чий бізнес перебуває у процесі відновлення, розширення, та які збираються створювати нові робочі місця.

Пріоритет буде надаватися мешканцям населених пунктів, що знаходяться в безпосередній близькості до лінії розмежування.

Грант у сумі до 30 000 грн надаватиметься для створення, відновлення або розвитку мікро-бізнесу (зокрема, створення робочих місць).

Планується проведення ряду підготовчих семінарів для осіб вищезазначених категорій, які планують започаткувати власну справу.

Інформацію щодо участі у конкурсі та семінарах можна отримати, зателефонувавши на «гарячу» лінію Норвезької ради у справах біженців (0800 302 007).

Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку за посиланням: https://ee.humanitarianresponse.info/x/#5IRevRYB або звернувшись на електронну адресу: ua.agrogrant@nrc.no.

Заявки та проекти приймаються до 24:00 09.09.2018.