Прес-центр17 листопада 2015, 13:11

У Лисичанску проведено акцію: «Соціальна та психологічна адаптація ВПО та їх інтеграція в місцеву громаду»

У Лисичанському міському центрі зайнятості стало традицією проводити акцію «Соціальна та психологічна адаптація ВПО та їх інтеграція в місцеву громаду».

 

Нещодавно розпочалась акція з виїзного заходу в Організації Товариства Червоного Хреста України. Зустріч із внутрішньо переміщеними особами проведено з метою надання інформації щодо питань працевлаштування та послуг державної служби зайнятості. Учасники також були запрошені на інші заходи у програмі Акції.

 

Для внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, у межах семінару «Як започаткувати власну справу» з метою підвищити поінформованість безробітних переселенців про стан ринку та перспективи розвитку підприємства в регіоні, про можливості відкриття власного бізнесу, ознайомити з поняттями бізнес-ідеї та бізнес-плану відбувся семінар за темою: «Перші кроки до бізнесу». Участь у семінарі взяли представники центру психосоціальної адаптації для переселенців.

 

Для осіб, які бажають навчатися, проведено семінар за темою: «Презентація курсів навчання» для ознайомлення зі строками та умовами професійного навчання під замовлення роботодавців. Учасники заходу ознайомлені з переліком професій, які можна отримати в учбових центрах ПТО ДСЗ України. 

 

Крім того, спеціалісти Лисичанського міського центру зайнятості проводять цілу низку заходів з метою формування почуття власної самосвідомості, любові до рідного краю, своєї землі. У КЗ «Лисичанська централізована бібліотечна система» організовано зустріч молоді з поетесою Аллою Проневич «Мій рідний край! Мій рідний Лисичанськ! Моя сім'я співуча Україно!». Учасникам запропоновані вірші, які оспівують рідну мову, рідну землю, видатних земляків. Прозвучали пісні, присвячені пам’яті Володимира Сосюри. Завдяки теплим словам, влучними прикладами свого життя, життя батьків, своїми творами Алла Проневич заохотила молодих людей до вивчення історії країни, викликала почуття власної гідності, гордості за свій край та землю.

 

Відділ взаємодії з роботодавцями провів також зустріч із потенційними наймачами робітників з числа переселенців за темою: «Недопущення дискримінації роботодавцями осіб, які переміщені з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО при працевлаштуванні». 18 роботодавців отримали інформацію щодо позитивних змін у законодавстві при прийомі на роботу осіб категорії ВПО.

 

За інформацією Лисичанського міського центру зайнятості